Vienmomentė implantacija: mažiau chirurginių intervencijų ir streso

Nuo dantų skausmo ar jų netekimo nė vienas mūsų neapsaugotas. Tai gali nutikti tiek jaunam, tiek senam. Tiesa, dantų netektis visiems vienodai pavojinga, o problemą spręsti reikia čia ir dabar. Specialistai rekomenduoja – nelaukit metų metus. Vienas iš būdų – vienmomentė implantacija.

Dantų implantaciją galima skirstyti į vėlyvąją ir vienmomentę. Vėlyvoji implantacija yra atliekama tuomet, kai pacientas jau kurį laiką neturi danties. Vienmomentė implantacija – odontologinė procedūra, kuomet implantas įsriegiamas iš karto po danties pašalinimo. Anot specialistų, prieš 10-15 metų vienmomentė implantacija buvo didžiulė naujovė ir iššūkis odontologams, tačiau šiandien tai patikrinta metodika, kuri turi ne vieną privalumą.

Dantis per dvigubai trumpesnį laiką

Konservatyvūs gydytojai prieš kelioliką metų net vengė šio metodo, tačiau niekas vietoje nestovi ir dabar tokia implantacija yra pripažinta visame pasaulyje. Kodėl? Atsakymas labai paprastas – tokie patys ar net geresni rezultatai gali būti išgaunami per gerokai trumpesnį laiką.

Anksčiau išrovus dantį pacientai visuomet išeidavo namo ir grįždavo tik po 4-6 mėnesių, kai viskas sugydavo. Tuomet chirurgas gręždavo kaulą, įsukdavo implantą, jį užsiūdavo ir išleisdavo pacientą gydytis. Po dar 4-6 mėn pacientui būdavo atliekama protezavimo procedūra. Tai reiškia, jog dantis žmogui būdavo atkurtas praktiškai po vienerių metų. Vienmomentė implantacija suteikia galimybę daug greičiau džiaugtis dantimi, nes nėra tiek daug laukimo tarp skirtingų odontologinių procedūrų.

Rezultatas pasiekiamas vos vieno apsilankymo metu. Pacientui tik vieną kartą leidžiami nuskausminamieji, tik vieną kartą tenka gerti antibiotikus ir išlaukti gijimo laikotarpį. Taigi, dvi procedūros vieno vizito metu ne tik sumažina chirurginių intervencijų skaičių, bet ir sukelia mažiau diskomforto ir streso pacientams.

Įrodyta – saugus metodas

Svarstote, kodėl anksčiau odontologai šio metodo nevertino taip, kaip dabar? Esminės priežastys buvo rezultato ir infekcijos baimės.

Konservatyvūs gydytojai laikėsi tokios nuomonės: „Dantis raunamas ne be reikalo, todėl jį išrovus yra infekcija. Tai kaip sukti implantą į infekuotą vietą?“. Tiesa ta, kad išrovus dantį visi negeri audiniai turi būti kruopščiai išvalomi. Jeigu visas chirurginis laukas yra paruošiamas teisingai, tuomet tikrai nėra pagrindo baimintis – implantas prigis kuo puikiausiai.

Tiesa, prieš kelioliką metų kildavo dvejonių ir dėl implanto stabilumo. Tam, kad implantas prigytų viena svarbiausių sąlygų – geras pirminis stabilumas. Ką tai reiškia? Kai gydytojas kaule įsuka implantą, jis turi užsifiksuoti. Anksčiau, kai vienmomentės pradėjo tik populiarėti, gydytojai dar neturėjo reikiamos įrangos – t.y tinkamo implanto, kuris turėtų atitinkamą dizainą ir galėtų atsivėrusioje ertmėje būti stabiliai įsuktas. Svarbu suprasti, jog laikui bėgant stipriai keitėsi ir implantų dizainai. Jie evoliucionavo ir dabar gali užtikrinti pirminį stabilumą, kuris ypatingai svarbus.

Geresnis estetinis vaizdas

Jau niekam ne paslaptis, kodėl implantai taip vertinami – jie atstoja natūralią danties šaknį, pilnai atstato kramtymo funkciją, yra ilgaamžis sprendimas, o ant implanto protezuotas dantis ne tik pačiam žmogui atrodo tarsi nuosavas, tačiau ir aplinkiniams nekrenta į akis. Atrodytų, ar gali būti dar geriau? Iš tiesų, vienmomentės implantacijos metu galima išgauti dar geresnį estetinį vaizdą.

Geresnius rezultatus galima pasiekti dėl vienos paprastos priežasties – dantenų. Išrovus dantį dantenos visuomet yra užsiuvamos. Įsivaizduokime priekinį dantį. Dantį pašalinus dantenos tiesiog lieka „stovėti“. Užsiuvus jas yra prarandamas kontūras, kurį jos turėjo. Atkurti natūralių dantenų kontūrą yra labai sudėtinga. Jeigu implantas įsriegiamas iš karto po rovimo, o ant jo uždedamas laikinas dantukas, tuomet dantenos išlieka tokios, kokios buvo iki tol. Tai ypatingai aktualu, kai kalbama apie priekinių dantų estetiką.

Implantas gali būti nesriegiamas dėl itin sudėtingo danties rovimo ir didžiulio kaulinio defekto. Jeigu gydytojas odontologas mato, jog įsriegus implantą neišgaus pirminio stabilumo, tuomet vienmomentė implantacija gali būti neatliekama. Kitais atvejais vienmomentė implantacija yra puikus sprendimas, sutaupysiantis laiko ir energijos.

Kokia dantų vienmomentės implantacijos kaina?

Nereikėtų išskirti dantų implantacijos, protezavimo ir kitų lydinčių kaštų. Mūsų klinikoje pilnas danties atkūrimas implantuojant (vienmomenčiu ar klasikiniu būdu) kainuoja 1050€.  Bendra kaina gali kisti renkantis kitokį nei bazinis dantų implantą, danites karūnėlės medžiagą, esant kaulo priauginimo ar sinuso pakėlimo operacijos poreikiui. Kiek galėtų kainuoti būtent Jūsų atveju, kviečiame aptarti nemokamos konsultacijos metu. Jai užsiregistruoti galite pildydami formą puslapio apačioje, klausdami gyvo aptarnavumo programėle puslapio dešinėje ↘, skambindami telefonu +370 60 511511 ar rašydami į labas@baltalape.lt

Konsultacijai registruokitės jau šiandien!

+370 605 11511

Dantų gydymas išsimokėtinai be pabrangimo

Mokėkite tik už paslaugas, ne už lizingą, grąžinkite tiek kiek išleidote per 12 mėnesių.

Sudarant sutartį 12 mėnesių lizingas be pabrangimo:

4 dantų estetinis plombavimas kainuoja 33 eur. per mėnesį

1 danties atkūrimas implantuojant kainuoja 87 eur. per mėnesį

3 dantų atkūrimas ant dviejų implantų kainuoja 199 eur. per mėnesį

Viso žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų 291 eur. per mėnesį

Per 2 metus išsimokėkite su 5% palūkanomis:

4 dantų estetinis plombavimas kainuoja 18 eur. per mėnesį

1 danties atkūrimas implantuojant kainuoja 47 eur. per mėnesį

3 dantų atkūrimas ant dviejų implantų kainuoja 106 eur. per mėnesį

Viso žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų 154 eur. per mėnesį

Palyginimuose naudojamos mažaiausios konkrečios paslaugos kainos. Sutartis sudaroma klinikos registraturoje (nepamirškite paso ar asmens tapatybės kortelės).

populiariausios odontologinės paslaugos

Visi dantys ant keturių implantų

Atkurkite viso žandikaulio trūkstamus dantis ant implantų fiksuotu protezu

Implantai

Patikimas būdas atkurti prarastus pavienius ar keletą dantų. Sustabdykite kaulo tirpimą ir sveikų dantų gedimą

Protezavimas

Iškritusius ar smarkiai nuskilusius dantis atstatysime dantų protezais, taip, kad niekas nė neatskirs

Estetinis plombavimas

Nuskilo, nepatinka dantų spalva ar forma? Visas šias bėdas galime išspręsti estetiniu plombavimu per trumpiausią laiką