All-on-4 implantacija: Kas tai?

Dantų implantas – varžtelis, kuris pakeičia trūkstamo danties šaknį. Įprastai dantų implantas gaminamas iš titano, nes jo savybės yra puikiai suderinamos su žmogaus organizmu, todėl suaugęs su kaulu atkūria natūralių dantų šaknų funkciją. Ant įsriegtų implantų yra tvirtinamos dantų karūnėlės – fiksuoti neišimamieji protezai, kurie yra itin stabilūs.

All-on-4 (visi ant 4) metodika reiškia, jog atstatomi viso žandikaulio dantys ant 4 implantų. Tai pažangus gydymas, leidžiantis atkurti visus prarastus žandikaulio dantis. Unikalios metodikos dėka nereikia naudoti implanto kiekvino danties atkūrimui, pakanka vos 4. Šis implantacijos būdas dažnai padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

All on 4 gydymo protokolas leidžia atkurti visus dantis pasinaudojant tik 4 implantais

Kam reikalinga All-on-4?

All-on-4 implantacija rekomenduojama daugumą ar visus dantis praradusiems pacientams. Bėgant laikui, neatkurti dantys neigiamai paveikia bendrą žmogaus savijautą ir gyvenimo kokybę Sutrikusi kramtymo funkcija gali sutrikdyti virškinimo sistemą bei maistinių medžiagų įsisavinimą. Taip pat praradus dantis ir laiku neatstačius jų, pradeda nykti žandikaulio kaulinis kiekis, tad įvyksta ir veido deformacijos – įdumba skruostai, nusvyrą lūpų kampučiai, formuojasi raukšlės. Taip pat nukenčia ir emocinė žmogaus būklė – atsiranda nepasitikėjimas savimi, nenoras bendrauti, šypsotis.

Dantų implantavimo procedūros eiga:

• Pirminė apžiūra, gydymo plano sudarymas;

• Implantacija, laikinas protezavimas;

• Nuolatinių vainikėlių protezavimas ant implantų.

Vieno vizito metu, jeigu reikia, pašalinami paradontoziniai ar sugedę savi dantys, įsriegiami 4 dantų implantai. 2 dantų implantai fiksuojami priekinių dantų grupės srityje, kiti 2 – kampu įsriegiami šoninių dantų grupės srityje. Esant poreikiui, pagaminami gražūs, natūraliai atrodantys laikini protezai. Maždaug po 3-6 mėnesių kai implantai suauga su kaulu įtvirtinami nuolatiniai protezai. Tokiu būdu gali būti atkurti tiek vieno, tiek abiejų žandikaulių dantys.

Šiam gydymui nereikalinga sedacija, pakanka vietinio nuskausminimo, kaip ir atliekant įprastas dantų gydymo procedūras.

All-on-4 implantacijos privalumai

All-on-4 metodika įsriegti implantai yra stabili atrama įvairiems dantų protezavimo sprendimams. Po operacijos pilnai atkuriama kramtymo funkciją tuo pačiu apsaugomas kaulas nuo nykimo. Šiuolaikinių technologijų pagalba atkuriami dantys ne tik vizualiai atrodo itin natūraliai, bet ir sukuria tikrų dantų pojūtį burnoje. Pacientas nejaučia nepatogumo jausmo, o ir kasdienė dantų priežiūra nepasikeičia. Implantacija yra ilgaamžis ir patikimas sprendimas.

All on 4 gydymo protokolas

All on 4 gydymo protokolas leidžia naudoti mažiau implantų

Dažnai užduodami klausimai:

Ar visiems žmonėms implantai tinkami?

Jeigu žmogui galima gydyti ar šalinti dantis, tai įprastai galima ir juos implantuoti. Dantų implantacijai didelių apribojimų nėra. Vis tik implantacija nerekomenduojama paaugliams, nes jų žandikaulis dar nėra pilnai susiformavęs. Taip pat implantacija negalima, sergantiems tam tikromis lėtinėmis ligomis kurias reikėtų aptarti su gydytoju.

Ar implantai neturės neigiamo poveikio organizmui?

Profesionaliai atlikta dantų implantacija bendrai organizmo būklei neigiamo poveikio neturi. Dažniausiai pacientas jau kitą dieną gali eiti į darbą ir užsiimti įprastomis veiklomis.

Ar po implantacijos jausite skausmą?

Po implantacijos gali būt juntamas trumpalaikis diskomfortas: aplinkinių audinių lengvas paburkimas, aptirpimas. Tiesa, šie simptomai, laikantis gydytojų rekomendacijų, greitai praeina.

Ką reikėtų žinoti po implantacijos?

Svarbiausia laikytis visų gydytojo nurodymų. Pirmomis dienomis dantis valyti reikia itin atsargiai, naudoti tik minkštą dantų šepetėlį, kruopščiai išskalauti burną. Tai labai svarbu, nes bet kokie likę nešvarumai atveria kelią infekcijoms.

Kiek kainuoja All-on-4?

Galutinė gydymo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau orientacijai mažiausia galima šio gydymo kaina su protezavimu yra nuo 3499 eur. Kiek galėtų kainuoti būtent Jūsų atveju, kviečiame aptarti nemokamos konsultacijos metu. Jai užsiregistruoti galite pildydami formą puslapio apačioje, klausdami gyvo aptarnavumo programėle puslapio dešinėje ↘, skambindami telefonu +370 60 511511 ar rašydami į labas@baltalape.lt

Dantų gydymas išsimokėtinai be pabrangimo

Mokėkite tik už paslaugas, ne už lizingą, grąžinkite tiek kiek išleidote per 12 mėnesių.

Sudarant sutartį 12 mėnesių lizingas be pabrangimo:

4 dantų estetinis plombavimas kainuoja 33 eur. per mėnesį

1 danties atkūrimas implantuojant kainuoja 87 eur. per mėnesį

3 dantų atkūrimas ant dviejų implantų kainuoja 199 eur. per mėnesį

Viso žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų 291 eur. per mėnesį

Per 2 metus išsimokėkite su 5% palūkanomis:

4 dantų estetinis plombavimas kainuoja 18 eur. per mėnesį

1 danties atkūrimas implantuojant kainuoja 47 eur. per mėnesį

3 dantų atkūrimas ant dviejų implantų kainuoja 106 eur. per mėnesį

Viso žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų 154 eur. per mėnesį

Palyginimuose naudojamos mažaiausios konkrečios paslaugos kainos. Sutartis sudaroma klinikos registraturoje (nepamirškite paso ar asmens tapatybės kortelės).

Nemokamai konsultacijai registruokitės jau šiandien!

+370 605 11511

populiariausios odontologinės paslaugos

All-on-4

Atkurkite viso žandikaulio trūkstamus dantis ant implantų fiksuotais protezais  su ALL-ON-4 metodika!

Implantai

Patikimas būdas atukrti prarastus pavienius ar keletą dantų. Sustabdykite kaulo tirpimą ir sveikų dantų gedimą

Protezavimas

Iškritusius ar smarkiai nuskilusius dantis atstatysime danų protezais, taip, kad niekas nė neatskirs

Estetinis plombavimas

Nuskilo, nepatinka dantų spalva ar forma? Visas šias bėdas galime išspręsti estetiniu plombavimu per trumpiausią laiką