Odontologinė įranga Balta lapė odontologijos klinikoje
Odntologijos klinika Balta lapė priimamasis

apie mus

Odontologijos namai „Balta lapė“ tai naujai duris atvėrusi odontologijos klinika Vilniaus centre. Odontologijos namuose subūrėme stiprių, pacientų tarpe gerą vardą užsitarnavusių gydytojų komandą. Čia dirba visų sričių specialistai, kurie pagelbės, jei Jums, Jūsų vaikui skauda, netekote vieno ar norite pagražinti vieną ar visus dantis.

    Teikiame visas odontologijos paslaugas, tačiau dirbantys gydytojai turi didžiausią atkuriamosios (dantų implantacija ir protezavimas) ir estetinės (funkcinis, estetinis plombavimas) odontologijos patirtį. Tam tikslui partneriais pasirinkome, mūsų akimis, profesionaliausias, skaitmeninėmis technologijomis dirbančias dantų technikų laboratorijas.

  „Baltos lapės” klinikoje įrengėme tiek dentalinį, tiek panoraminį rentgeno aparatus, todėl reikiamus tyrimus galime atlikti čia pat. Pacientus konsultuodami naudojame intraoralinę kamerą, taip pacientui galime suteikti pilnavertę konsultaciją, parodyti visus pažeidimus, kuriuos reikėtų sugydyti, ir paruošti konkretų gydymo planą.

Kokybiškas gydymas mums yra ne tik žodžiai, todėl sau ir pacientams įsipareigojame visuomet būti nuoširdūs, sąžiningi ir skaidrūs.