Greitas ir tobulas dantų balinimas

Spindinčios šypsenos svarba

          JAV kosmetinės odontologijos akademijos duomenimis 96% žmonių yra įsitikinę, kad esame patrauklesni priešingos lyties atstovams, jei mūsų šypsena yra spindinti, o 72% respondentų nuomone nepatraukli šypsena gali sumažinti sėkmingos karjeros galimybes.

Mūsų šypsenos grožis priklauso ne tik nuo malonios išraiškos, sveikų dantų ir dantenų, bet ir nuo dantų atspalvio. Deja, laikui bėgant į mūsų dantų audinius įsiskverbia įvirūs maiste, gėrimuose ir tabake esantys pigmentai, kol galiausiai dantys praranda spindesį ir patamsėja.

Kaip turėti baltesnę šypseną ?

Dantų pasta ir kiti balinamieji produktai gali pašalinti dėmes nuo dantų paviršiaus arba jas paslėpti, tačiau jie negali pašalinti į emalį įsiskverbusių pigmentų.

Mokslinėje literatūroje pateikta įrodimų, kad vienintelis veiksmingas dantų pigmentacijos šalinimo būdas yra deguonies, išsiskiriančio iš profesionalių balinimo priemonių, naudojimas. Europos sąjungos direktyva, reglamentuojanti dantų balinimo priemones ir siekianti apsaugoti galutinius vartotojus, nustato didžiausias leistinas laisvojo deguonies, išsiskiriančio iš balinimo priemonių, koncentracijos vertes, ir reikalauja jas naudoti tik odontologijos kabinetuose.

Dantų balinimas su “BlancOne” greitas ir veiksmingas būdas, saugantis dantų emalį

Priemonės “BlancOne”, sukurtos po 15 metų trukusių tyrimų, yra pagrįstos kitokiu dantų balinimo principu ir naujomis technologijomis. Specialisto kabinete atliekama procedūra yra trumpa, nes “BlancOne” veikia daug greičiau nei tradicinės balinimo priemonės dėl šviesos energijos ir specialiai šviesa aktyvuojamų medžiagų. Vos per kelias minutes “BlancOne” išskiria laisvąjį deguonį, kuris yra veiksmingiausia, saugiausia ir moksliškai patvirtinta dantų balinimo medžiaga.

Inovatyvi “BlancOne” technologija ženkliai sumažina tiek procedūros trukmę, tiek medžiagų koncentraciją, todėl išvengiama nepageidaujamų reiškinių ir užtikrinamas saugus, veiksmingas ir paprastas dantų balinimas.

Padidėjęs dantų jautrumas, atsirandantis po tradicinių balinimo priemonių naudojimo, yra dažnas nepageidaujamas reiškinys, todėl visų tradicinių priemonių sudėtyje yra medžiagų mažinančių dantų jautrumą ir atkuriančių emalį. Šiuo metu tai yra vienintelės tokio tipo primonės, egzistuojančios rinkoje. Dėl palaikomo fiziologinio pH lygio emaliui nėra pakenkiama, todėl, panaudojus “BlancOne” Jums nereikės laikytis specialaus mitybos režimo.

“BlancOne” Click – baltesnė šypsena vos po 10 minučių

Taikant “BlancOne” technoligiją, sukurta greito balinimo priemonė “BlancOne Click”, kurią galima naudoti iškart po burnos higienos procedūrų. “BlancOne Click” – puiki ir patogi pradinė procedūra, kurią kiekvienas gali greitai išbandyti ir džiaugtis baltesne bei ryškesne šypsena. Procedūra trunka tik 10 minučių, ją galima atlikti iškart po burnos higienos, nereikia dantenų apsaugos. Jau po vienos procedūros dantys paprastai pašviesėja 4-5 atspalviais.

Efektyvumas: ***

Stabilumas:*

Kaina: 74 eur.

“BlancOne” Touch – švelni ir veiksminga balinimo sistema

Naudojamas mažos koncentracijos vandenilio peroksidas, nereikia dantenų apsaugos. Idealiai išsaugo spindinčią šypseną už gerą kainą.

Efektyvumas: ****

Stabilumas:**

Kaina: 219 eur.

“BlancOne” Ultra – stipriausio poveikio priemonė

Sudėtyje yra didžiausia vandenilio peroksido koncentracija, todėl naudojama sudėtingais atvejais, balinimas trunka trumpiau. Net ir tada, kai balinami itin patamsėję dantys, jau po pirmosios balinimo procedūros priemonė Ultra gaunami puikūs rezultatai – natūraliai baltas ir ilgai išliekantis atspalvis.

Efektyvumas: *****

Stabilumas:****

Kaina: 349 eur.

dantų baltumo skalė

Dantų gydymas išsimokėtinai be pabrangimo

Mokėkite tik už paslaugas, ne už lizingą, grąžinkite tiek kiek išleidote per 12 mėnesių.

Sudarant sutartį 12 mėnesių lizingas be pabrangimo:

4 dantų estetinis plombavimas kainuoja 43 eur. per mėnesį

1 danties atkūrimas implantuojant kainuoja 91 eur. per mėnesį

3 dantų atkūrimas ant dviejų implantų kainuoja 218 eur. per mėnesį

Viso žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų 324 eur. per mėnesį

Per 2 metus išsimokėkite su 5% palūkanomis:

4 dantų estetinis plombavimas kainuoja 23 eur. per mėnesį

1 danties atkūrimas implantuojant kainuoja 48 eur. per mėnesį

3 dantų atkūrimas ant dviejų implantų kainuoja 109 eur. per mėnesį

Viso žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų 179 eur. per mėnesį

Palyginimuose naudojamos mažiausios konkrečios paslaugos kainos. Sutartis sudaroma klinikos registraturoje (nepamirškite paso ar asmens tapatybės kortelės).

Konsultacijai registruokitės jau šiandien!

+370 605 11511

populiariausios odontologinės paslaugos

Visi dantys ant keturių implantų

Atkurkite viso žandikaulio trūkstamus dantis ant implantų fiksuotu protezu

Implantai

Patikimas būdas atkurti prarastus pavienius ar keletą dantų. Sustabdykite kaulo tirpimą ir sveikų dantų gedimą

Protezavimas

Iškritusius ar smarkiai nuskilusius dantis atstatysime dantų protezais, taip, kad niekas nė neatskirs

Estetinis plombavimas

Nuskilo, nepatinka dantų spalva ar forma? Visas šias bėdas galime išspręsti estetiniu plombavimu per trumpiausią laiką