Į pavasarį su gaivia šypsena: keletas patarimų Jūsų dantims

Pavasaris – puikus metas peržiūrėti savo burnos sveikatos rutiną. Pateikiame kelis trumpus patarimus, kurie gali padėti išlaikyti šypseną Jūsų veide visus metus.

Atnaujinkite dantų priežiūros rutiną
Pavasarį norisi tvarkos ir atsinaujinimo namuose bei aplinkoje. Kodėl gi nepasinaudojus šia nuotaika ir neperžvelgus savo kasdienės dantų priežiūros? Ar dantų valymui skiriame po 2 minutes ryte ir vakare? Galbūt laikas atnaujinti dantų šepetukus, dantų pastos, skalavimo skysčio atsargas ?

Užsiregistruokite pavasarinei profesionaliai burnos higienai
Reguliariai profesionaliai kabinete valant dantis, pašalinamos apnašos, kurių įprastu dantų šepetuku nepavyksta pašalinti, įvertinama ir bendra burnos sveikatos būklė. Tai padeda išvengti įsisenėjusių dantų ir dantenų ligų, kartais sukeliančių dantų skilimą ar netekimą. Gal būtų puiki mintis įprasti šios paslaugos apsilankyti bent kas pavasarį?

Prisiminkite sveiką mitybą
Pavasarį daugumai trūksta vitaminų, todėl vertėtų suvartoti daugiau obuolių, lapinių daržovių ar traškių morkų. Tai ne tik pamalonins jūsų skonio receptorius, bet ir pagerins burnos sveikatą, sumažins ėduonies ar uždegimų riziką.

Gerkite pakankamai vandens
Sušilus orams, intensyvėjant veikloms lauke, svarbu pasirūpinti ir pakankamu vandens vartojimu. Vanduo daro teigiamą įtaką visam organizmui, taip pat ir burnos sveikatai. Geriant vandenį nuskalaujami maisto likučiai ir bakterijos, o tai savo ruožtu sumažina ėduonies ir blogo burnos kvapo riziką.

Jei turite klausimų ar norite suplanuoti profesionalią burnos higieną, drąsiai susisiekite. Esame čia, kad padėtume Jums. Laimingo pavasario!